Szolnok

12-9-re Győzött A Ferencváros A Szolnok Ellen A Férfi Vízilabda

Varga Zsolt együttese vasárnap a margitszigeti döntőben remek mérkőzésen nagy csatában ötméteresekkel diadalmaskodott a Szolnok csapata felett. A Fradi a Komjádiban 12-9-re Szolnokon 14-9-re győzött majd a harmadik fővárosi meccsen.

Magyar Vizilabda Szovetseg

A Ferencváros az 19992000-es idény óta vár a bajnoki címre a kétezres években csak a Honvéd a Vasas az Eger és a Szolnok nyert bajnoki aranyat.

12-9-re győzött a ferencváros a szolnok ellen a férfi vízilabda. Továbbjutott a Fradi a férfi vízilabda BL-ben MTI Origo 20190424. Fordulóból előrehozott mérkőzésen a Budapesti Honvéd a szombathelyi AVUS otthonában győzött két góllal. A 18 év után döntős Ferencváros 12-9-re nyert a címvédő Szolnok ellen a férfi vízilabda OB I három győzelemig tartó fináléjának első vasárnapi felvonásán a Komjádi uszodában.

A felsőházi összecsapáson a hazaiak 10-5-re elhúztak a nagyszünetig utána az FTC még 10-7-re közelebb zárkózott utána azonban megrázta magát a Szolnok s a különbséget egyre növelve végül. A férfi vízilabda ob I döntőjének negyedik mérkőzésén a Szolnok hazai pályán 8-7-re győzött a Ferencváros ellen így összesítésben egyenlített 2-2. Az OSC 10-9-re győzött a kétszeres címvédő Ferencváros ellen a férfi vízilabda OB I elődöntőjének harmadik mérkőzésén ezzel megnyerte a párharcot és bejutott a fináléba.

Férfi vízilabdázóink 14-6-os sikert arattak és bejutottak a Bajnokok Ligája legjobb négy csapata közé. Férfi vízilabda BL – Győzelmével továbbjutott a Ferencváros 2019. Ferencvárosi Torna Club.

A Szolnok nehéz meccsekből jött biztosra vettem hogy jól fog játszani az első két negyedben. Varga Dénes vezérletével győzött a Fradi a férfi vízilabda-BL-ben. A csoportSzolnoki Dózsa-Szegedi VE 12-8 3-2 4-2 3-1 2-3 későbbPannErgy-Miskolci VLC.

A címvédő Ferencváros 18-9-re nyert hazai medencében a Szentes ellen az OSC a vendég Tatabányát múlta felül 17-6-ra a Vasas 14-3-re kiütötte a Pécset Budapesten. Varga Daniék tizenöt góllal győztek a zöld-fehér gárda ellen. Férfi vízilabda ob I – Simán nyert a Ferencváros és a Szolnok is Fotó.

Csütörtök – 0735 A Ferencváros házigazdaként magabiztosan nyert a román Steaua Bucuresti ellen a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 13. 2257 Férfi vízilabda ob I – Kiütéses FTC-siker Szentesen. Helyszíni tudósításunk Madaras Norbert nyilatkozatával.

A bajnoki címvédő Szolnok az erőviszonyoknak megfelelően biztosan hét góllal győzött a Ferencváros ellen a férfi vízilabda ob I középszakaszának szombati játéknapján. A listavezető Szolnok 18-8-ra győzött a vendég Honvéd ellen a férfi vízilabda-bajnokság szombati játéknapján. A két szakvezető a mérkőzés utáni sajtótájékoztatón értékelte.

A Szolnok simán nyert négy góllal vendége az újonc Szeged ellen a férfi vízilabda ob I 2. Elsőként a Szolnoki Dózsa jutott be a férfi vízilabda ob I fináléjába miután 117-re legyőzte a BVSC-Zuglót és 71-es pontkülönbséggel megnyerte a két csapat elődöntős párharcát. Három nappal az alapszakasz vége után már el is kezdődtek az egyik fél hetedik pontjáig.

Helyszíni tudósításunk a Nyéki Imre uszodából Erdélyi Balázs és Manhercz Krisztián nyilatkozatával. A listavezető Szolnok megőrizte tökéletes mérlegét a férfi vízilabda ob I-ben miután simán nyert a Pécs ellen az élvonal szombati játéknapján. A férfi Ob I 12.

Mérkőzése a Szolnok és a Ferencváros között tartsanak velünk. A Ferencváros 12-9-re győzött a Komjádiban a döntő első meccsén. A 18 év után döntős Ferencváros 12-9-re nyert a címvédő Szolnok ellen a férfi vízilabda ob I három győzelemig tartó fináléjának első vasárnapi felvonásán.

A címvédő Ferencváros és a listavezető Szolnok mellett az OSC is magabiztos győzelmet aratott szerdán a férfi vízilabda ob I-ben. Fordulójában így az utolsó játéknap eredményeitől függetlenül biztosította helyét a nyolcas döntőben. A 2019-ben győztes Ferencváros 13-9-re nyert a Hannover ellen a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportküzdelmeinek harmadik buborékrendszerű budapesti tornáján.

Eredmény EON férfi ob I 2. Ez a férfi vízilabda ob I döntőjének 2. Az FTC-Telekom Waterpolo idegenben is győzött a BVSC ellen ezzel megszerezte a bajnokság harmadik helyét.

Négy góllal nyert az FTC a Szolnok ellen Az első negyedet követően még a szolnokiak vezettek 32-re de fordított a Fradi és simán győzött. Fordulójában a Szolnok könnyed játékkal nyert a Fradi ellen. Vízilabda A Fradi ifi pólósainak sikere és ami mögötte van.

Férfi vízi ob I. 2142 A Ferencváros házigazdaként magabiztosan nyert a román Steaua Bucuresti ellen a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 13. Varga Zsolt a Ferencváros vezetőedzője.

A döntő második mérkőzését szerda este Szolnokon rendezik. Az FTC-Telekom Waterpolo címét megvédve sorozatban harmadszor története során huszadik alkalommal nyerte meg a férfi vízilabda Magyar Kupát. A nap meglepetését a Pécs nyújtotta a mecsekaljai együttes a Vasassal szemben gyűjtötte be a három egységet.

Fordulójában így az utolsó játéknap eredményeitől függetlenül biztosította helyét a nyolcas döntőben.